Jak anulować zamówienie?

Jeśli okoliczności uniemożliwiają Ci przyjęcie lub wykonanie zlecenia, możesz anulować zamówienie. Powiemy Ci, jak to zrobić.

Nie mamy wątpliwości, że z niecierpliwością czekasz na realizację każdego nowego zamówienia. Wiemy również, że czasami zdarzają się sytuacje, które Ci to uniemożliwiają. Jeśli jeszcze nie zatwierdziłeś zadania, możesz anulować zamówienie w jeden z następujących sposobów:

• Anulowanie pasywne – jeśli nowe zlecenie nie zostanie potwierdzone w ciągu 30 minut od otrzymania, następuje automatyczne anulowanie zadania;

• Aktywne anulowanie – możesz anulować zadanie, naciskając przycisk anulowania oznaczony na platformie Discontract symbolem X. Ufamy, że nie będziesz niepotrzebnie anulować zadań, dlatego jeśli wybierzesz tę opcję, zostaniesz poproszony o podanie przyczyny niezrealizowania zadania.

A może nie możesz wykonać zadania tylko dlatego, że nie pasuje Ci termin? Szkoda byłoby tracić zlecenie tylko z tego powodu, dlatego w przypadku rezygnacji z zamówienia zapewnimy możliwość zmiany czasu realizacji zadania w porozumieniu z klientem.

Jeśli zadanie zostało już zatwierdzone, można je anulować tylko dzwoniąc do działu obsługi klienta Discontract. Możliwość napisania do nas lub zadzwonienia do nas znajdziesz na swoim koncie w sekcji „Pomoc”.

Last updated