Pierwsze zlecenie

Przedstawiamy szczegółowe informacje o tym, jak zamówić pierwszą usługę za pośrednictwem platformy Discontract.

Nie chcesz już spędzać długich godzin na żmudnym poszukiwaniu odpowiedniej osoby do wykonania pracy, której potrzebujesz? Chcesz dokładnie poznać cenę zamówienia, móc wygodnie śledzić postęp prac i szybko rozliczać się za usługi? Teraz wszystko to jest możliwe w najwygodniejszy dla Ciebie sposób! Zamawiając usługi za pośrednictwem platformy Discontract, będziesz mógł zapomnieć o trudach długich poszukiwań i komfortowo obserwować progres prac.

Ale od czego zacząć?

Zamów swoją pierwszą usługę już teraz – to bardzo proste. Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

➢ Najpierw kliknij pole wyszukiwania.

➢ Wprowadź nazwę usługi, której szukasz lub wybierz ją z wyświetlonej listy.

➢ Wprowadź informacje o wymaganym zadaniu: adres, datę i godzinę, wstępny czas trwania pracy. Po wybraniu niektórych kategorii usług poprosimy Cię również o przesłanie zdjęcia obiektu lub określenie powierzchni pomieszczenia, aby informacje przekazywane usługodawcy były jak najbardziej kompletne. Po wypełnieniu każdego pola nie zapomnij kliknąć „Zapisz”.

Wstępny czas trwania zlecenia: Nie zapomnij, że ostateczny koszt zamówienia zostanie obliczony na podstawie rzeczywistego czasu realizacji zlecenia i stawki godzinowej naliczanej przez usługodawcę. Szacowany czas trwania zadania możesz później potwierdzić u wybranego usługodawcy.

Opis zadania: Chociaż opis może być krótki, pamiętaj, że im bardziej szczegółowe informacje, tym łatwiej będzie usługodawcy przewidzieć czas trwania zadania lub określić ewentualne dodatkowe koszty.

➢ Po wypełnieniu wszystkich pól kliknij „Wyszukaj usługodawców”. Teraz możesz wybierać z listy usługodawców na podstawie profili, stawek i ocen wystawionych przez innych klientów. Klikając „Sortuj”, można określić, którzy dostawcy będą widoczni jako pierwsi.

Najbardziej zależy Ci na czasie? Wybierz Szybkie wyszukiwanie usługodawców.

➢ Po wybraniu najbardziej odpowiedniego usługodawcy kliknij przycisk „Wybierz” obok jego profilu i poczekaj na potwierdzenie.

Po potwierdzeniu zamówienia przez usługodawcę, Discontract pozwoli Wam na komunikację w wybrany przez Was sposób (telefonicznie lub poprzez wiadomości).

Last updated