Jak uzupełnić swój profil?

Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci z powodzeniem uzupełnić informacje w profilu i uzyskać więcej zamówień.

Chcesz zwiększyć liczbę otrzymywanych zamówień? Pomóż klientom łatwiej Cię znaleźć i jasno pokaż, dlaczego oferowane przez Ciebie usługi są dokładnie tym, czego szukają. Poniżej wymieniliśmy najważniejsze rzeczy, o których należy pamiętać: • Opisz świadczone usługi tak szczegółowo i obszernie, jak to tylko możliwe. Nie zapomnij wspomnieć o swoim doświadczeniu. Czy jesteś elastyczny, pracujesz niezwykle szybko, czy nigdy nie pozwalasz, aby umknął Ci jakiś szczegół? Wspomnij o tym – opowiedz nam o swoich cechach osobistych. Wyczerpujący i przyjazny opis pomoże Ci od samego początku budować zaufanie i więź z potencjalnymi klientami. • Prześlij zdjęcie profilowe, na którym będzie wyraźnie widać Twoją twarz. Na przykład portret do ramion daje wizerunek profesjonalnej i pewnej siebie osoby. Pewnie nie zaskoczy Cię fakt, że profile usługodawców ze zdjęciami przyciągają znacznie więcej uwagi klientów. Pamiętaj, że zdjęcie musi być zgodne z podanymi danymi osobowymi.

Możesz załadować zdjęcie, wypełniając formularz rejestracyjny usługodawcy po raz pierwszy. Formularz ten znajdziesz na swoim Koncie, klikając na „Rejestrację Usługodawcy”.

Jeśli wypełniłeś już ten formularz, możesz w dowolnym momencie edytować opis swojego profilu i zdjęcie, klikając na swoim koncie na przycisk „Edytuj”.

• Po wykonaniu każdego zadania poproś klienta o ocenę. Pozytywne recenzje jakości pracy mówią same za siebie i na pewno dodadzą wartości dodanej do Twojego profilu.

Jeśli jesteś już zatwierdzonym usługodawcą, być może będziesz musiał trochę poczekać po zaktualizowaniu swojego profilu, aż klienci zobaczą nowe informacje. Ma to na celu zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim naszym użytkownikom – te informacje są zatwierdzane przez nasz zespół Discontract, aby zapobiec złośliwej aktywności.

Last updated