Jak zamówić usługę?

Wszystko, co musisz wiedzieć o procesie zamawiania usług na platformie Discontract.

Obecnie Discontract oferuje już ponad 50 różnych usług. Prace wodno-kanalizacyjne czy elektryczne, przeprowadzki, prace porządkowe terenów zieleni, pomoc przy drobnych zadaniach czy codziennych zakupach – u nas znajdziesz wszystko, co ułatwi Ci życie, przeprowadzisz planowane od dawna remonty domu, zadbasz o czystość i przytulność.

Jeśli już przemyślałeś, od czego zacząć, zamówienie samej usługi na pewno nie będzie trudne. Oto kilka wskazówek, jak to zrobić:

• Usługę możesz zamówić wpisując w pole wyszukiwania słowa kluczowe lub wybierając odpowiedni obszar z listy dostępnych usług.

• Gdy znajdziesz potrzebną Ci usługę, wystarczy, że wprowadzisz szczegóły zamówienia, które dostarczą usługodawcy podstawowych informacji o zadaniu.

• Tutaj będziesz musiał wpisać swój adres, pod który specjalista będzie musiał się udać, datę i godzinę zadania, wstępny czas trwania i krótki opis. Po wybraniu niektórych usług możemy również poprosić Cię o wskazanie powierzchni pomieszczenia lub zdjęcia obiektu.

• Następnie wybierz najbardziej odpowiedniego specjalistę spośród wymienionych usługodawców i poczekaj na jego potwierdzenie. Gdy usługodawca potwierdzi Twoje zlecenie, uznamy, że Twoje zamówienie zostało przyjęte i będziesz mógł je znaleźć i zarządzać nim w aplikacji w sekcji „Zadania”.

Jeśli w przyszłości zechcesz ponownie zamówić wykonaną już usługę, ukończone zadanie wraz ze wszystkimi niezbędnymi informacjami znajdziesz w funkcji szybkiego wybierania obok opcji „Zamów ponownie”. Wszystko, co musisz zrobić w zamówieniu, to zmienić godzinę i datę przyjazdu. Możesz też edytować lub dodać inne informacje –będziesz mieć taką możliwość w oknie informacji o zamówieniu.

Last updated