Pirmasis užsakymas

Pateikiame detalią informaciją, kaip užsakyti pirmąją paslaugą per Discontract platformą.

Nebenori leisti valandų ilgai ir nuobodžiai ieškant tinkamo asmens atlikti reikiamiems darbams? Nori aiškiai žinoti užsakymo kainą, galėti patogiai sekti atliekamo darbo progresą ir sklandžiai atsisakyti už paslaugas? Dabar visa tai įmanoma tau patogiausiu būdu! Užsakant paslaugas per Discontract platformą galėsi pamiršti ilgų paieškų vargus ir stebėti, kaip darbai į priekį juda ne tik greitai, bet ir patogiai.

Tačiau nuo ko pradėti?

Užsakyk savo pirmąją paslaugą jau dabar, tai – itin paprasta. Sek nurodymus žemiau ir įsitikink tuo:

➢ Pirmiausia, spustelk ant paieškos laukelio.

➢ Įvesk ieškomos paslaugos pavadinimą arba rinkis iš pasirodžiusio sąrašo.

➢ Įvesk informaciją apie reikiamą užduotį: adresą, datą ir laiką, preliminarią darbų trukmę. Pasirinkus kai kurias paslaugų kategorijas, taip pat prašysime įkelti objekto nuotrauką ar įvesti patalpos plotą, kad paslaugos teikėjui perduodama informacija būtų kuo išsamesnė. Užpildžius kiekvieną laukelį, nepamiršk paspausti "Išsaugoti".

Preliminari užduoties trukmė: Nepamiršk, kad galutinė užsakymo kaina bus skaičiuojama atsižvelgiant į realią užduoties trukmę pagal valandinį paslaugų teikėjo įkainį. Preliminarią užduoties trukmę vėliau galėsi patikslinti su pasirinktu paslaugų teikėju.

Užduoties aprašymas: Nors aprašymas gali būti trumpas, turėk omenyje, kad kuo detalesnę informaciją pateiksi, tuo paslaugų teikėjui bus paprasčiau numatyti užduoties trukmę ar galimas papildomas išlaidas.

➢ Užpildžęs(-iusi) visus laukelius, spausk "Ieškoti paslaugos teikėjų". Dabar galėsi rinktis iš pasirodžiusio paslaugos teikėjų sąrašo pagal profilius, įkainius ir kitų klientų paliktus įvertinimus. Paspaudęs(-usi) "Rūšiuoti", galėsi nurodyti, kuriuos teikėjus matyti pirmiausia.

Pasiūlymą nori gauti itin greitai? Rinkis Skubią paslaugos teikėjų paiešką.

➢ Išsirinkęs(-usi) tinkamiausią paslaugos teikėją, spustelk prie jo profilio esantį mygtuką "Pasirinkti" ir sulauk patvirtinimo.

Paslaugos teikėjui patvirtinus užsakymą, Discontract leis jums bendrauti tarpusavyje norimu būdu (skambučiais arba žinutėmis) itin lengvai.

Last updated