Kaip nurodyti ar pakeisti atvykimo laiką?

Suderink laiką, kuriuo atvyksi atlikti užduotį – paaiškiname, kaip tai padaryti ir nurodyti per Discontract platformą susisiekus su klientu.

Atvykimo laiką užduočiai atlikti pirmiausia visada siūlys klientas, tačiau jei tuo laiku atvykti negali, tai tikrai nereiškia, jog užsakymas yra prarastas!

Jei nurodytas laikas tau netinkamas, gali susisiekti su klientu ir siūlyti jį pakeisti. Tai padaryti galima per šiuos komunikacijos įrankius:

• Skambučiu – prie užsakymo užduoties ir kliento vardo dešinėje pusėje matysi telefono ikoną, kurią paspaudus galėsi tiesiogiai paskambinti klientui;

• Žinute – šalia telefono ikonos taip pat rasi žinutės burbuliuką. Brūkštelk klientui žinutę apie norimą pakeisti laiką – jis ją tikrai gaus.

Neabejojame, kad šie greiti būdai padės susitarti ir suderinti naują laiką. Tai padarius, spustelk "Pasirinkti atvykimo laiką", pasirink "Kitas laikas" ir nurodyk naujai su klientu suderintą datą bei laiką. Apačioje atsiras aktyvus mygtukas "Atvyksiu", kurį paspaudus grįši į užsakymo pradžią.

Last updated