Kaip atšaukti užsakymą?

Aplinkybėms susiklosčius taip, jog negali priimti ar atlikti užduoties, turėsi galimybę užsakymą atšaukti. Nurodome, kaip tai padaryti.

Neabejojame, jog nekantrauji įgyvendinti kiekvieną naują užsakymą. Tačiau taip pat žinome, kad kartais situacijos, neleidžiančios to padaryti, gali būti neišvengiamos. Jei dar nepatvirtinai užduoties, užsakymą atšauksi vienu iš šių būdų:

• Pasyvusis atšaukimas – jei gavus naują užduoties užsakymą jis nepatvirtinamas per 30 minučių, įvyksta automatinis užduoties atšaukimas;

• Aktyvusis atšaukimas – užduotį atšaukti galėsi paspaudus atšaukimo mygtuką, kuris Discontract platformoje pažymėtas X ženklu. Tikime, kad užduočių neatšaukinėsi be reikalo, todėl pasirinkus šį variantą tavęs bus prašoma patikslinti užduoties nevykdymo priežastį.

O galbūt užduoties negali atlikti tik sutartu laiku? Vien dėl to prarasti užsakymą būtų apmaudu, todėl pasirinkus atšaukti užsakymą, suteiksime galimybę pasitarus su klientu pakeisti užduoties atlikimo laiką.

Jei užduotis jau patvirtinta, atšaukti ją gali tik paskambinant į Discontract klientų aptarnavimo skyrių. Galimybę parašyti arba paskambinti mums rasi savo paskyroje prie skilties "Pagalba".

Last updated