Kaip tapti paslaugų teikėju Discontract platformoje?

Viskas, ką turi žinoti apie registraciją tapti paslaugų teikėju.

Džiaugiamės, kad nori prisijungti prie mūsų platformos ir taip praplėsti savo klientų ratą bei greitai ir paprastai gauti apmokėjimus už teikiamas paslaugas! Žemiau paaiškiname, kaip tai padaryti.

Norėdamas tapti paslaugų teikėju per Discontract platformą, pirmiausia turėsi atsisiųsti mūsų mobiliąją aplikaciją. Tai padaryti gali čia.

Toliau, užpildyk pirminę registraciją – įrašyk savo telefono numerį ir patvirtink jį SMS žinute gautu prisijungimo kodu. Šaunu, tavo bendro naudojimo paskyra jau aktyvi, tačiau norint galėti teikti paslaugas, liko dar vienas žingsnis.

Pasirink skiltį "Paskyra" ekrano apačioje, dešinėje pusėje. Ten rasi paslaugų teikėjo registracijos aktyvųjį mygtuką ir galėsi pradėsi savo paslaugų teikėjo profilio pildymą. Prašysime atlikti tapatybės identifikaciją ir pateikti galiojantį individualios veiklos pažymos numerį. Jei turi registruotą įmonę, visada gali įrašyti įmonės kodą ir taip pabaigti registraciją. Daugiau apie informaciją, kurią prašysime pateikti, ir kaip tai padaryti gali paskaityti paspaudęs(-usi) ant šios nuorodos.

Last updated