Kaip užsipildyti savo profilį?

Keli patarimai, padėsiantys tau sėkmingai užpildyti profilio informaciją ir sulaukti daugiau užsakymų.

Nori padidinti gaunamų užsakymų skaičių? Padėk klientams tave rasti paprasčiau ir aiškiai parodyk, kodėl būtent tavo teikiamos paslaugos yra tai, ko jie ieško. Žemiau nurodome privalomą informaciją paslaugos tiekėjo profilio informacijoje, ko svarbiausia nepamiršti norint tai padaryti:

  • Teikiamas paslaugas aprašyk kuo plačiau ir detaliau. Nepamiršk paminėti turimos patirties. Pasižymi lankstumu, dirbi itin operatyviai ar niekad pro akis neleidi praslysti nė menkiausiam netobulumui? Paminėk tai – papasakok apie savo asmenines savybes. Išsamus ir draugiškas aprašymas padės užmegzti pasitikėjimą ir ryšį su potencialiais tavo paslaugų klientais nuo pat pradžių.

  • Įkelk profilio nuotrauką, kurioje aiškiai matytųsi tavo veidas. Pavyzdžiui, biusto nuotrauka suteikia profesionalaus ir pasitikinčio savimi asmens įvaizdį. Turbūt nenustebinsime pasakę, jog paslaugų teikėjų profiliai su nuotraukomis sulaukia žymiai daugiau klientų dėmesio. Nepamiršk, kad nuotrauka turi atitikti pateiktus asmenybės identifikacijos duomenis. Nuotrauką įkelti gali pirmą kartą pildant paslaugos teikėjo registracijos formą. Šią formą gal rasti savo Paskyroje, paspaudus ant pasirinkimo "Paslaugų teikėjo registracija". Jei šią formą jau užpildei, koreguoti profilio aprašymą bei nuotrauką gali bet kuriuo metu, apsilankius savo Paskyroje ir paspaudus mygtuką "Keisti".

  • Po kiekvienos atliktos užduoties, paprašyk kliento tave įvertinti. Teigiami įvertinimai apie darbų kokybę kalba patys už save, ir tavo profiliui neabejotinai suteiks daug pridėtinės vertės.

Jei jau esi patvirtintu paslaugos teikėju, atnaujinus profilį gali tekti šiek tiek palaukti, kol nauja informacija bus matoma klientams. Tai daroma visų mūsų naudotojų saugumui užtikrinti – kad išvengtume piktybinių veiksmų, ši informacija tvirtinama mūsų Discontract komandos.

Last updated