Slapukų naudojimas

Įsigaliojimo data: 2019 m. Lapkričio 11 d.

Mes ir mūsų filialai, trečiosios šalys ir kiti partneriai naudojame slapukus ir kitas identifikavimo technologijas mūsų svetainėse, mobiliosiose programose, el. pašto pranešimuose, reklamose ir kitose internetinėse paslaugose (kartu - „Paslaugos“) keliais tikslais, įskaitant: vartotojų autentikavimui, siekiant prisiminti vartotojų nuostatas ir nustatymus, nustatant turinio populiarumą, pateikiant ir matuojant reklaminių kampanijų efektyvumą, analizuojant svetainės lankomumą ir tendencijas, ir apskritai vertinant žmonių, sąveikaujančių su mūsų paslaugomis, elgesį internete ir interesus. Čia galite perskaityti daugiau apie slapukų tipus, kodėl mes juos naudojame ir kaip galite pasirinkti.

Slapukų ir susijusių technologijų apžvalga

Slapukai yra maži tekstiniai failai, kuriuos jūsų naršyklėje ar įrenginyje saugo svetainės, programos, internetinė laikmena ir reklama, ir kurie yra naudojami atsiminti jūsų naršyklę ar įrenginį apsilankymų svetainėse metu. Mes naudojame ir kitas technologijas, kurios gali identifikuoti jus arba jūsų naudojamus įrenginius, pvz., „Pikselių žymes“ (dar vadinamas švyturėliais). „Pikselių žymės" yra nedideli kodo blokai, įdiegti į tinklalapį, programą ar skelbimą, kurie gali nuskaityti tam tikrą informaciją apie jūsų įrenginį ir naršyklę, pavyzdžiui, įrenginio tipą, operacinę sistemą, naršyklės tipą ir versiją, aplankytą svetainę, apsilankymo laiką, nukreipiančią svetainę, IP adresą, reklamos identifikatorių ir kitą panašią informaciją, įskaitant mažą tekstinį failą (slapuką), kuris unikaliai identifikuoja įrenginį. „Pikseliai“ yra priemonės, kuriomis trečiosios šalys gali nustatyti ir skaityti naršyklės slapukus iš domeno, kurio pačios nevaldo, ir rinkti informaciją apie to domeno lankytojus, paprastai gavus domeno savininko leidimą. „Vietinė saugykla“ paprastai reiškia kitas vietas naršyklėje ar įrenginyje, kur informaciją gali saugoti svetainės, skelbimai ar trečiosios šalys (pvz., HTML5 vietinė saugykla ir naršyklės talpykla). „Programinės įrangos kūrimo rinkiniai“ (dar vadinami SDK) veikia kaip pikseliai ir slapukai, tik mobiliųjų programų kontekste, kur pikseliai ir slapukai ne visada gali veikti. Pagrindinis programos kūrėjas gali įdiegti kodo dalis (SDK) iš programos partnerių ir tokiu būdu leisti partneriui rinkti tam tikrą informaciją apie vartotojo sąveiką su programa, vartotojo įrenginį bei tinklo informaciją.

Reklamos sinchronizavimas ir tinkamumas

Siekiant parinkti tinkamiausius įmanomus skelbimus, Discontract bendradarbiauja su įvairiais paslaugų teikėjais, kurie padeda mums pateikti panašius skelbimus galutiniams vartotojams įvairiuose įrenginiuose ir platformose. Pavyzdžiui, mes dirbame su socialinės žiniasklaidos reklamos tarnybomis, kad jų žiniasklaidos kanaluose galėtume pateikti jums svarbius skelbimus pagal jūsų Discontract platformoje atliekamus veiksmus. Taip pat galime naudoti šiuos paslaugų teikėjus, kad pateiktume jums skelbimus svetainėse ar programėlėse mobiliuosiuose įrenginiuose panašius į tradicinius interneto svetainės skelbimus. Žemiau rasite daugiau informacijos apie jūsų pasirinkimą apriboti tokio tipo reklamą.

Jūsų pasirinkimas

Jūs turite teisę pasirinkti, ar priimti slapukus. Jie yra svarbi mūsų Paslaugų veikimo dalis, todėl turėtumėte žinoti, kad nusprendus slapukų atsisakyti ar juos pašalinti, tai gali turėti įtakos Paslaugų prieinamumui ir funkcionalumui.

Daugelis interneto naršyklių yra numatytos priimti slapukus. Jei to norite, dažniausiai galite pasirinkti pakeisti naršyklės nustatymus, kad ji slapukus pašalintų arba atmestų. Norėdami tai padaryti, vykdykite instrukcijas savo naršyklėje, kurias paprastai galite rasti „Pagalba“ arba „Nuostatos“ meniu. Kai kurios trečiosios šalys taip pat suteikia galimybę tiesiogiai atsisakyti slapukų spustelint atsisakymo nuorodą. Žemiau pateikiame platesnę informaciją, kur tai įmanoma padaryti.

Mobiliųjų įrenginių vartotojams: jūsų įrenginio operacinėje sistemoje yra valdikliai, kurie leidžia pasirinkti, ar leisti slapukus bei dalintis savo reklamos ID su tokiomis įmonėmis kaip Discontract ar mūsų reklamos paslaugų teikėjais.

Slapukų rūšys ir tikslai

Žemiau pateikiamos skirtingos slapukų kategorijos, kurias naudoja mūsų Paslaugos, ir paaiškinimai, kodėl mes jas naudojame. Trečiųjų šalių slapukų tiekėjų sąrašai yra pavyzdiniai ir neturėtų būti laikomi išsamiu sąrašu.

1. Privalomi slapukai

Mes naudojame naršyklės slapukus, kurie būtini, kad svetainė veiktų kaip numatyta. Pavyzdžiui, mes saugome jūsų svetainės duomenų rinkimo nuostatas, jei grįžtumėte į mūsų svetainę. Šiuos slapukus galite išjungti naršyklės nustatymuose, tačiau tai padarius, svetainė gali neveikti taip, kaip numatyta.

Aptarnaujantys įrankiai - Discontract

2. Svetainės funkcionalumas ir paslaugos

Slapukai teikia funkcijas, kurios padeda mums teikti produktus ir paslaugas, pvz., palengvinti prisijungimą užpildant laukus. Slapukai taip pat naudojami mūsų svetainės našumui stebėti ir naršymo tobulinimui. Šios priemonės suteikia galimybę bendrauti su mumis tiesioginių pokalbių metu.

Aptarnaujantys įrankiai - Discontract, Segment, Intercom

3. Analitika, našumas ir tyrimai

Slapukai naudojami produktams ir paslaugoms suprasti, tobulinti ir tyrinėti, įskaitant atvejus, kai iš kompiuterio ar mobiliojo prietaiso pasiekiate Discontract svetainę ir susijusias svetaines bei programas. Pavyzdžiui, mes galime naudoti slapukus, kad suprastume, kaip jūs naudojatės svetainės funkcijomis, ir segmentuoti auditorijas, norėdami funkcijas patikrinti. Mes ir mūsų partneriai galime naudoti šias technologijas ir gautą informaciją norėdami suprasti, kaip jūs naudojate svetaines, programas, produktus, paslaugas ir skelbimus, ir siekdami šias sritis patobulinti.

Aptarnaujantys įrankiai - Facebook, Google, Mixpanel, Woopra, Slack

4. Reklamos analitika ir rekomendacijos

Šie slapukai naudojami atitinkamiems skelbimams pateikti, el. pašto rinkodarai ar skelbimų kampanijos našumui ir efektyvumui sekti. Pavyzdžiui, mes ir mūsų skelbimų partneriai galime pasikliauti informacija, surinkta per šiuos slapukus, kad pateiktume jums skelbimus, kurie jums galėtų būti įdomūs, kitose svetainėse. Mūsų partneriai taip pat gali naudoti slapuką, priskyrimo paslaugą ar kitą panašią technologiją, kad nustatytų, ar mes pateikėme skelbimą ir kaip jis buvo vykdomas, arba pateikti mums informacijos apie tai, kaip jūs sąveikaujate su jų paslaugomis.

Aptarnaujantys įrankiai - Facebook, Google, Mailchimp

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų apie mūsų slapukų naudojimą, taip pat galite susipažinti su Privatumo politika. Bet kuriuo metu galite pateikti savo klausimus ar užklausas per mūsų "Gyvosios pagalbos" (Live Chat) liniją.

Last updated