Kaip užsakyti paslaugą?

Viskas, ką turi žinoti apie paslaugos užsakymo procesą Discontract platformoje.

Discontract šiuo metu jau siūlo rinktis iš daugiau nei 50-ies skirtingų paslaugų. Santechnikos ar elektros instaliacijos darbai, kraustymosi, aplinkos tvarkymo paslaugos, pagalba su smulkiomis užduotimis ar kasdieniais pirkiniais – čia rasi viską, kas padės palengvinti tavo buitį, įgyvendinti seniai planuojamas namų reformas, užtikrinti švarą ir jaukumą.

Jei jau sugalvojai, nuo ko norėtum pradėti, užsakyti pačią paslaugą tikrai nebus sunku. Pateikiame gaires, kaip tai padaryti:

• Paslaugą užsakyti gali per paieškos laukelį, įvedant raktinius žodžius arba pasirenkant atitinkamą sritį iš teikiamų paslaugų sąrašo.

• Radus norimą paslaugą, tau tereikės įvesti užsakymo duomenis, kurie paslaugų tiekėjui suteiks pagrindinę informaciją apie užduotį.

• Čia turėsi įrašyti savo adresą, į kurį specialistas turės atvykti, užduoties vykdymo datą ir laiką, preliminarią trukmę bei trumpą aprašymą. Pasirinkus kai kurias paslaugas taip pat galime prašyti nurodyti patalpos plotą ar objekto nuotrauką.

• Toliau, iš sąraše matomų paslaugos teikėjų rinkis tau labiausiai tinkantį profesionalą/-ę, ir lauk jo/jos patvirtinimo. Paslaugos teikėjui patvirtinus užduotį, tavo užsakymą laikysime priimtu, ir jį galėsi rasti bei valdyti prie programėlės skilties "Užduotys".

Jei ateityje paslaugą norėtum užsakyti dar kartą, jau atliktą užduotį su visa reikiama informacija galėsi rasti greitojo rinkimo funkcijoje, prie pasirinkimo "Užsakyti dar kartą". Užsakyme tereikės pakeisti atvykimo laiką ir datą, bet jei norėsi redaguoti ar pridėti kitą informaciją, turėsi galimybę tai padaryti užsakymo informacijos lange.

Last updated